Taylor Swift’ten anlamlı davranış

Taylor Swift’ten anlamlı davranış

Tüm dünya ülkelerinin corona virüsü ile mücadele ettiği şu günlerde ünlülerden de destek geliyor. Korona virüsü için yardım desteklerinde bulunan ünlülere Taylor Swift de eklendi ve bu yardım şekli daha farklıydı.

Hayranına maddi destek

Manevi sorunlar yaratan korona virüsü aynı zamanda maddi olumsuzluklara da neden oluyor. Korona virüsünün yarattığı ekonomik zorluklardan geçen hayranlarına el uzatan Taylor Swift, onlara maddi destekte bulunmaya karar verdi.

Hayranlarından biri olan Samantha Jacobson, sosyal medya hesabından “İş yok, para yok, faturaları ödemek için bir yol yok” açıklamasıyla paylaşım yapmıştı. Aldığı para yardımının ardından Taylor Swift ile ilgili duygularını şu şekilde dile getirdi: “Şoka girdim. Dilim tutuldu. Uzun zamandır saygı duyduğum ve sevdiğim birinin böylesine cömert bir harekette bulunmasına inanamadım”

3 bin dolar hediye etti

Taylor Swift India Rose kullanıcı adıyla, “Yeni işim virüs nedeniyle 6 aylığına iptal oldu” yazan bir başka hayranına da 3 bin dolar yardımda bulundu. Güzel sanatçı: “Sevgili India, işlerin kötü gitmesinden dolayı üzgünüm. Yaşadığın zorluğu hafifletmeye yardım etmesi için sana 3 bin dolar hediye etmek istiyorum. Lütfen hesap bilgilerini gönder” şeklinde bir özel mesaj attı. Hayranı bu yardımın üç aylık kirasını karşılayacağını vurgulayarak teşekkürlerini sundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir