Şeyma Subaşı’dan Acun Ilıcalı’ya yollama: Öğrenmediğiniz çok şey var

Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı'ya yollama: Öğrenmediğiniz çok şey var

Kısa bir vakit evvel YouTube kanalı açan ve günlük yaşantısında yaptıklarını paylaşan Şeyma Subaşı, son videosunda spor evveli içtiği kahveli karışımın tasvirini verdi. Mutfakta tanım verirken daha önceki yaşantısından bahseden Subaşı, tek celsede boşandığı Acun Ilıcalı hakkında da garip bir çıkışta bulundu.

Öğrenmediğiniz çok şey var

16 yaşında moda müsabakasına katılan Şeyma Subaşı, o yarıyıllarda suratı ve fiziğinin henüz oturmadığını ve ailesini bu müsabakaya katılmak için güç ikna ettiğini anlattı. 20 yaşında Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun adlı müsabakaya katıldıktan sonra yaşamının değiştiğini söyleyen Subaşı, Ilıcalı ile tanışmasıyla ilgili “Öğrenmediğiniz çok şey var nasıl başladığı ile alakalı ama o mevzuları konuşmayacağım” diyerek yollama yaptı.

Sosyal medyada tepki topladı

Ünlü DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı bu çıkışından sonra sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Bir Hayli kullanıcı “Yaşamında biri varken bu mevzuları konuşman ne kadar doğru” derken bazı kullanıcılar da Subaşı’nın dikkat sürüklemek için böyle çıkışlarda bulunduğunu iddia etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir