Nurseli İdiz’den Beren Saat’e sitem: Bu müsabakadan çıktım demiyor

Nurseli İdiz'den Beren Saat'e sitem: Bu müsabakadan çıktım demiyor

Akılda oyuncu Nurseli İdiz, bir magazin programına misafir oldu. Bir yarıyıl Türkiye’nin Yıldızları müsabakasında jüri aboneliği yapan İdiz, Beren Saat’i sadakatsizlikle yargıladı.

“Bundan hiç bahsetmez”

İşte Nurseli İdiz’in söylemeler:

“Beren’i biz seçtik ‘Türkiye’nin Yıldızları’ programında, bundan hiç bahsetmez ama… Son zamanlarda oyunculuğunu ikinci tasarıya attı gibi geliyor. Özel yaşamıyla, paylaşımlarıyla vs. Bu yeni dizisinde daha iddialı gibi.

Beren çok başka yerlerde olabilirdi. Biz ustalarımızı hep anarız ama şimdi böyle olmuyor. 2001 miydi, 2002 miydi andırmıyorum. Müsabakadan çıktılar Engin Akyürek ile beraber.

Müsabakadan sonra hiç görüşmedik. Beni aramak zorunda değil ama müsabakadan da bahsetmiyorlar. ‘Ben bu müsabakadan çıktım’ demiyor.

Nurseli İdiz, Beren Saat'i vefasızlıkla suçladı

“Hoşluk müsabakası değildi”

Neticede oyunculuk müsabakasıydı, hoşluk müsabakası değildi. Engin apayrı bir çocuk. Zati konservatuvar mezunu olarak müsabakaya girmişti, muhakkaktı birinci olacağı.

Hep mütevazılığına gözetti, oyunculuğunu hep bir adım ileri taşıdı. O bahsediyor müsabakadan, natürel sahici bir çocuk Engin. Müsabakada bir sürü hünerli insan vardı, kıymetini öğrenemediler.”

Türkiye’nin Yıldızları müsabakasında Engin Akyürek birinci Beren Saat ise ikinci olmuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir