Murat Dalkılıç’tan itiraf: 7 kere estetik yaptırdım

Murat Dalkılıç'tan itiraf: 7 kere estetik yaptırdım

Geçtiğimiz haftalarda televizyon programında sevgilisi Hande Erçel ile ilişkileri hakkında dürüst söylemelerde bulunan Murat Dalkılıç, bu sefer yaşamına dair bilinmezleri izleyiciyle paylaştı.

Vurmamı sildirmeyeceğim

Kolundaki ‘Dalkılıç’ hırpalamasının özel bir anlamı olduğunu söyleyen Murat Dalkılıç, “Rahmetli dedem hep ‘oğlum isminize sahip çıkın’ tasayı. Dedem de benim yaşamımda çok özel bir insandı. Onu kaybettikten sonra ‘Dalkılıç’ hırpalamasını yaptırdım. ‘Artık yeter, vurmayı kapatalım ya da değiştirelim’ diyenler oldu. Ben hiçbir zaman değiştirmeyi düşünmüyorum.” dedi.

Burnumu 7 kere yaptırdım

İlkokuldan beri burnuna 7 kere estetik yatırdığını söyleyen sanatçı, “Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Hekim o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış benim yaşamımın en güç zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp kesintisiz burnuma ilave edildi. Artık bir şey de olsa burnumu yaptırmayacağım, yoruldum.” İfadelerini kullandı.

20 bireye konser verdim

Yaşamı süresince unutmayacağı 20 karakter konser hakkında konuşan Dalkılıç, “Ozan Doğulu ile Avrupa bir şenlikte sahne alacağız. Eksantrik hazırlandık. Dans şovları görsel gösteriler filan, büyük bir organizasyon… Ben sahneye çıkacağım içeride 7 bin birey filan var. Asansörle sahneye çıktım, kendimi ortaya bir attım baktım 20 birey var. ‘Azıcık evvel 7 bin birey vardı. 15 dakikada ne zaman ayrıldınız, kimden nasıl kaçıyorsunuz?’ o anları unutamam. Turne bitti Türkiye’ye döndük. ‘Mucizevi bir şenlik performansı, Murat Dalkılıç’tan Ozan Doğulu’dan’ diye haberler yaptırdık. Bu stil vakalar başımıza gelebiliyor.” diyerek herkesi afallattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir