Merve Özbey ve Kenan Koçak evlendi

Merve Özbey ve Kenan Koçak evlendi

İki yıldır beraber olduğu sevgilisi Kenan Koçak ile Aralık ayında nişanlanan Merve Özbey, geçtiğimiz hafta tertip edilen kına gecesinin ardından dün akşam asıllaşan nikah merasimiyle dünyaevine girdi.

İlk dans ile herkesin alkışını topladılar

Namlı çiftin ilk dansları sosyal medyaya damga vurdu. Merve Özbey, gelinliği sebebiyle de Twitter’da konuşulan adlardan biri oldu. İkili, ilk dansları için hareketli bir parça seçtiler. Merve Özbey’in yoğun konserleri sebebiyle balayı yapamayacağı bilindi.

600 bin lira tüketildi

Düğün için hiçbir giderden sakınmayan namlı çift, 600 misafirin katılacağı gecede, düğünün tüm hazırlıkları için dudak uçuklatan bir ölçü ödedi. Özbey, düğünü için toplam 600 bin lira tüketti. Özbey’in gelinliğini ise Sezanur Akay hazırladı. Gelinin tanıkları Demet Akalın, Erdem Kınay, Aşkım Kapışmak ve Bengü oldu.

Namlı adlar yalnız vazgeçmedi

İrem Derici, Derya Uluğ, Ece Seçkin, Hande Erçel, Murat Dalkılıç, Safiye Ataman, Faik Öztürk, Fatih Ürek gibi bir hayli sanatçı adlarda çifti yalnız vazgeçmedi. Merve Özbey, gecenin sonunda tüm misafirler toplu hatıra resmi sürükletti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir