Gözül Yazar: O adam beni de aldatmaya çalıştı

Gözül Yazar: O adam beni de aldatmaya çalıştı

83 yaşındaki sinema oyuncusu Gönül Yazar, Zerrin Özer’in evlendikten 36 saat sonra boşanma kararı aldığı Murat Akıncı’nın kendisini dolandırmak istediğini anlattı.

“Zerrin için çok ağladım”

Yazar, herkesi afallamışa çeviren hadiseyi şu laflarla anlattı: “Zerrin’in başına gelen benim başıma gelmez. Zira o adam beni de yokladı da onun için. Zerrin Özer’in evlendiği adam 7 yıl evvel benden de para istedi annesi ile birlikte. Ben Zerrin için çok ağladım, benim atlattığım bir şey onun başına geldi. Bana ileti attı ‘kredi kartı borcum var, nakittin var mı sıkıştım’ dedi. Ben de ‘kapı çalıyor, kapıya bakmak vaziyetindeyim’ deyip kapattım telefonu.

“Kontör istedi”

7 yıl evvel oldu bu hadise. O zaman bende uslu telefonlardan yoktu. Bilgisayar kullanıyordum, bana ileti attı. Ben fanım sandım. Numaramı verdim, konuşmaya başladık. Onlar çay içmek istedi benimle ben kabul etmedim. ‘Ortaköy’de bir cami var orada annemle birlikte dua ediyoruz, sana da dua ediyoruz’ dedi. Ben de ‘Allah razı olsun’ dedim. Sonra konutumun yakınında bir cami var oraya gelmişler, ‘annem seni çok beğeniyor hayranın, çay içmeye gelelim’ dedi. ‘Çok hoş olur ama ben şu anda konuttan çıktım otomobile bindim’ dedim. Öyle başımdan attım. Bir zaman sonra telefon çaldı açtım ‘kredi kartımı ödeyemedim nakittin var mı’ dedi. ‘Ben de kapı çalıyor açmak zorundayım’ deyip telefonu kapattım. Sonra bir ileti geldi ‘demek ki sizde para istenince kapı çalınırmış’ yazıyordu. Ben de hiç önemsemedim iletiyi, sonra kontör istedi. Ona da cevap vermedim.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir