Doruk Doğrusöz, Sevda Demirel’e konutluluk öneri etti

Doruk Doğrusöz, Sevda Demirel’e konutluluk öneri etti

Ünlü çift geçtiğimiz gün yaptığı söylemede 14 Şubat’ta nişanlanacaklarını söylemiş, Sevda Demirel’in annesi ise ikilinin beraber olduğunu bilince bayıldığını hatta kızının duygu vaziyet bozukluğu olduğunu, bu sebeple sıhhatli karar veremediğini dile getirmişti.

“Birlikte yaşayalım”

Katıldığı tarz müsabakasıyla ünlenen Neslihan Doğrusöz, operasyonsuz cinsiyet değiştirme harekâtı geçirerek Doruk ismini almıştı. Bir müddettir Sevda Demirel’le yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Doğrusöz, evvelki akşam, “Gel en hoş günleri birlikte yaşayalım” diyerek sevgilisine evlenme öneri etti.

“Yalnızca soyadımı vermiyorum”

Bir mekanda sahne alan daha önceki mankene sürpriz yapan Doruk Doğrusöz, takım elbiseli biçimde sahneye çıkıp, “Gel en makûs günleri birlikte yaşayalım, en hoş günleri de birlikte paylaşalım. En makûs şeyi birbirimizle paylaşalım. En hoş şeyleri ilk birbirimize anlatalım. Seni çok hoşlanıyorum, evlen benimle! Sana yalnızca soyadımı vermiyorum yaşamımı veriyorum” dedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Demirel, sevgilisinin sürpriz evlenme önerisini “Evet” diyerek kabul etti. Daha Önceki manken o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir