Alexina Graham: Korkuyordum ve acı içindeydim

Alexina Graham: Korkuyordum ve acı içindeydim

Covid-19 hastalığına yakalanan 30 yaşındaki ünlü model Alexina Graham, hastanede tedavisi tamamladıktan sonra evinde dinlenmeye geçti. Gün gün yaşadıklarını anlatan Graham ‘Korkuyordum ve acı içindeydim’ diye konuştu.

Zehirlendiğimi sandım

ABD’nin New York kentinde yaşayan ancak karantina döneminde yalnız kalmamak için İngiltere’deki kız kardeşinin yanına giden Alexina Graham, zor günler geçirdiğini söyledi. Model semptomların başladığı ilk gün zehirlendiğini sandığını anlattı. Model, ilk gün birçok defa kustuğunu anlattı. Graham “Korkunçtu. İlk gün birçok kez kustum” diye anlattı. Ertesi gün ateşinin çıktığını ve nefes darlığı yaşamaya başladığını ifade etti.

Ateş yüzünden sersem gibi oldum

Yükselen ateş yüzünden sersem gibi olduğunu anlatan Graham “Konuşma yeteneğimi kaybettim, doğru düzgün bir cümle bir kuramıyordum. Çünkü ciğerlerim buna izin vermiyordu” diye anlatmayı sürdürdü. Evindeyken banyoya yalnız başına gidip gelemediğini söyleyen Alexina Graham “Yemek yemek bile acı vericiydi” diye anlattı. Hastanedeki tedavisinin ardından evine giden Alexina Graham, herkesi dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir