Adele verdiği kilolarla afallamışlık yarattı

Adele verdiği kilolarla afallamışlık yarattı

Dünyaca namlı şarkıcı Adele verdiği 45 kilo sonrasında Beyonce ve Jay-Z’nin Oscar After Party’sine katıldı ve son hali ile afallattı. Evvelki ve sonraki hali arasında büyük bir metamorfoz olan hoş sanatçının gizemi merak edilmeye ve incelenmeye başlandı.

Görenler tanıyamadı

Elle’nin haberine göre namlı şarkıcı geçtiğimiz gün katıldığı Oscar merasiminin after partisinde görenleri şoke etti. Merasim katılımcıları Adele’i gördüklerinde oluşan afallamışlıklarını “Kendine benziyor ama aynı zamanda çok değişik görünüyordu, hoş ama neredeyse tanınmaz”, “Sansasyonel ve çok uzun görünüyordu. Boncuklu bir pars kıyafetinin içinde incecik beliyle dikkat sürüklüyordu.” diyerek anlattı. Adele’in Oscar merasiminin after partisindeki görüntüsü ise Polonyalı TV sunucusu Kinga Rusin’in sosyal medyada yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Adele’in zayıflama gizemi

Adele’in alıştırmanı Brezilyalı Camila Goodis, sanatçının bu büyük başkalaşımının hem beslenme hem de egzersize dayalı olduğunu belirtti. Pilates ve kardiyo egzersizleri yaptığını bunun yanı gizeme şekeri kestiğini ve Sirtfood perhizi uyguladığını vurguladı. Bu perhiz zayıflama genini harekete geçirdiği öne sürülen sirtüin proteinini aktive etmeye yarayan besinlerle beslenmeye sabrediyor.

Perhizin korunucuları yeşil çay, lahana, yaban mersini, somon ve narenciye gibi sirtüin bakımından zengin gıdaları harcamanın bedene değişmez bir metabolik desteklediyebileceğini ve süratli kilo vermeyi sağladığını iddia ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir